+ 48 58 350 51 48
info@baltherm.com
BaltMAX

To monoblokowa centrala dachowa z możliwością zintegrowania z rewersyjną inwerterową pompą ciepła. Urządzenie to dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań takich jak, powłoka SILENTCELL pozwalająca na znaczną redukcję hałasu generowanego przez urządzenie czy sterowanie poprzez system JUPITER pozwalający na zarządzenie grupą urządzeń poprzez chmurę czy BMS-a. Zastosowania podstawy wielkokierunkowej pozwala na posadowienie urządzenia nie tylko na dachu dając pełną paletę możliwości podłączenia urządzenia do instalacji.
POBIERZ KATALOG BaltMAX
Baltmax jako jeden z pierwszych oferuje rozwiązanie oparte wyłącznie na rewersyjnych inwerterowych pompach ciepła mających przewagę technologiczną nad sprężarkami on-off, dając niebywałe oszczędności eksploatacyjne.

.01

BOXer
Kompaktowe urządzenia
grzewczo-chłodniczo-wentylacyjne z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.02

BOXer HP
Seria kompaktowych urządzeń grzewczych z inwerterowymi powietrznymi pompami ciepła oraz modularnym systemem dystrybucji powietrza
Dowiedz się więcej
.03

BOXer GH
Seria kompaktowych urządzeń grzewczych z semikondensacyjnymi nagrzewnicami gazowymi z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.04

BALTMAX
Seria monoblokowych dachowych central typu rooftop z inwerterowymi rewersyjnymi pompami ciepła.
Dowiedz się więcej
.05

BALTOP
Seria kompaktowych central podwieszanych nawiewnych i nawiewno wyciągowych.
Dowiedz się więcej
Nasza wizja
skupia się na tworzeniu urządzeń wychodzących poza ogólnie przyjęte schematy, pozwalając naszym użytkownikom na niespotykane możliwości aranżacyjne, ale i dające duże oszczędności, zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
Skontaktuj się z nami