+ 48 58 350 51 48
info@baltherm.com
O nas
Baltherm

jest firmą skupiającą grupę inżynierów z wieloletnim doświadczeniem mających na swoim koncie budowę rooftopów, pomp ciepła i central wentylacyjnych dla czołowych producentów. Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie chłodnictwa i konstrukcji urządzeń, którzy chcąc połączyć pasję i zaprezentować nowatorskie podejście połączyli swoje siły by stworzyć unikalne urządzenia. Wszytko to okraszone nowatorskim designem przy utrzymaniu wysokiej jakości pozwala nam w pełni konkurować z innymi producentami. Nasze podejście do tworzenia urządzeń, które poza designem, cechują się takimi zaletami jak uniwersalność czy łatwość montażu.

Nasza wizja skupia się na tworzeniu urządzeń wychodzących poza ogólnie przyjęte schematy, pozwalając naszym użytkownikom na niespotykane możliwości aranżacyjne, ale i dające duże oszczędności, zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
W naszej ofercie poza urządzeniami kompaktowymi, znajdziecie Państwo ofertę rozwiązań bezkanałowych i dachowych.

Przewagą naszych rozwiązań jest nieszablonowe podejście do budowy urządzeń, które w połączeniu z najwyższej jakości podzespołami dają nam doskonały efekt.

Przykładem takiego nieszablonowego rozwiązania jest urządzenie BOXer mające ogromne możliwości aranżacji, zarówno na poziomie rozwiązań kanałowych, jak i wentylacji bezkanałowej.

Uniwersalność naszych rozwiązań pozwala poza realizacją wentylacji na pełne zapewnienie komfortu poprzez zapewnienie ogrzewania i klimatyzacji. Z racji naszych doświadczeń w dziedzinie pomp ciepła, duży nacisk kładziemy na promowanie rozwiązań zasilanych tym źródłem. Paleta możliwości poza pompami ciepła pozwala również na zastosowanie ogrzewania gazowego lub wodnego.
Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym do obróbki blach z laserowym pomiarem kąta, obsługiwaną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

.01

BOXer
Kompaktowe urządzenia
grzewczo-chłodniczo-wentylacyjne z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.02

BALTOP
Kompaktowe podwieszane centrale wentylacyjne to klasyczne rozwiązanie pozwalające na montaż pod stropem lub możliwość pionowego montażu.
Dowiedz się więcej
.03

BALTORO
Kompaktowe stojące centrale wentylacyjne to rozwiązanie pozwalające na wszechstronny montaż na zewnątrz, jak i wewnątrz.
Dowiedz się więcej
.04

BALTMAX
Uniwersalne rozwiązanie klimatyzacyjne  z możliwością integracji agregatu z pompą ciepła dla central o dużym wydatku powietrza.
Dowiedz się więcej
Nasza wizja
skupia się na tworzeniu urządzeń wychodzących poza ogólnie przyjęte schematy, pozwalając naszym użytkownikom na niespotykane możliwości aranżacyjne, ale i dające duże oszczędności, zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
Skontaktuj się z nami