+ 48 58 350 51 48
info@baltherm.com
BOXer
System BOXer jest kompaktowym rozwiązaniem dachowego urządzenia

grzewczo-chłodniczo-wentylacyjnego. System ten z definicji ma być rozwiązaniem zdecentralizowanym który poprzez multiplikację i opartą na kasecie wentylacyjnej Quadrowing dystrybucję powietrza, eliminuje konieczność budowy czasochłonnych i kosztownych instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Innymi słowy jest to urządzenie PLUG & PLAY które po posadowieniu na cokole dachowym nie wymaga dodatkowych nakładów do osiągnięcia celu jakim jest zapewnienie ogrzewania wentylacji i klimatyzacji. Oczywiście kompaktowość systemu pozwala na zastosowanie w przypadku klasycznych instalacji.

Pobierz katalog BOXer
Kaseta wentylacyjna Quadrowing

jest częścią systemu BOXer którego zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza o temperaturze pozwalającej utrzymać komfort termiczny w pomieszczeniu niezależnie od panujących na zewnętrz temperatur. 
Powietrze po odpowiedniej obróbce jakościowo termicznej w urządzeniu dachowym jest kierowane do pomieszczenia poprzez kanał teleskopowy pozwalający na regulację wysokości kasety. Nawiew kierowany jest płaszczem teleskopu i trafia na wylot zakończony profilowaną łopatką o kształcie zakrzywionego podwójnego skrzydła które poprzez obrót wokół własnej osi pozwala na ukierunkowanie strugi powietrza. W zależności od wysokości od posadzki oraz od procesu który aktualnie realizuje urządzenie łopatki obracają się w określony sposób aby zapewnić komfort termiczny. Wyciąg jest opcjonalnie realizowany poprzez kratę wyciągową od spodu kasety lub też niezależnie z kraty wyciągowej poza kasetą.
SYSTEM BOXer
.01

BOXer
Kompaktowe urządzenia
grzewczo-chłodniczo-wentylacyjne z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.02

BALTOP
Kompaktowe podwieszane centrale wentylacyjne to klasyczne rozwiązanie pozwalające na montaż pod stropem lub możliwość pionowego montażu.
Dowiedz się więcej
.03

BALTORO
Kompaktowe stojące centrale wentylacyjne to rozwiązanie pozwalające na wszechstronny montaż na zewnątrz, jak i wewnątrz.
Dowiedz się więcej
.04

BALTMAX
Uniwersalne rozwiązanie klimatyzacyjne  z możliwością integracji agregatu z pompą ciepła dla central o dużym wydatku powietrza.
Dowiedz się więcej
Nasza wizja
skupia się na tworzeniu urządzeń wychodzących poza ogólnie przyjęte schematy, pozwalając naszym użytkownikom na niespotykane możliwości aranżacyjne, ale i dające duże oszczędności, zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
Skontaktuj się z nami