+ 48 58 350 51 48
info@baltherm.com
BOXer
System BOXer jest kompaktowym rozwiązaniem dachowego urządzenia

grzewczo-chłodniczo-wentylacyjnego. System ten z definicji ma być rozwiązaniem zdecentralizowanym który poprzez multiplikację i opartą na kasecie wentylacyjnej Quadrowing dystrybucję powietrza, eliminuje konieczność budowy czasochłonnych i kosztownych instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Innymi słowy jest to urządzenie PLUG & PLAY które po posadowieniu na cokole dachowym nie wymaga dodatkowych nakładów do osiągnięcia celu jakim jest zapewnienie ogrzewania wentylacji i klimatyzacji. Oczywiście kompaktowość systemu pozwala na zastosowanie w przypadku klasycznych instalacji.

POBIERZ KATALOG BOXerPOBIERZ PROSPEKT BOXer
Kaseta wentylacyjna Quadrowing

jest częścią systemu BOXer którego zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza o temperaturze pozwalającej utrzymać komfort termiczny w pomieszczeniu niezależnie od panujących na zewnętrz temperatur. 
Powietrze po odpowiedniej obróbce jakościowo termicznej w urządzeniu dachowym jest kierowane do pomieszczenia poprzez kanał teleskopowy pozwalający na regulację wysokości kasety. Nawiew kierowany jest płaszczem teleskopu i trafia na wylot zakończony profilowaną łopatką o kształcie zakrzywionego podwójnego skrzydła które poprzez obrót wokół własnej osi pozwala na ukierunkowanie strugi powietrza. W zależności od wysokości od posadzki oraz od procesu który aktualnie realizuje urządzenie łopatki obracają się w określony sposób aby zapewnić komfort termiczny. Wyciąg jest opcjonalnie realizowany poprzez kratę wyciągową od spodu kasety lub też niezależnie z kraty wyciągowej poza kasetą.
SYSTEM BOXer
.01

BOXer
Kompaktowe urządzenia
grzewczo-chłodniczo-wentylacyjne z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.02

BOXer HP
Seria kompaktowych urządzeń grzewczych z inwerterowymi powietrznymi pompami ciepła oraz modularnym systemem dystrybucji powietrza
Dowiedz się więcej
.03

BOXer GH
Seria kompaktowych urządzeń grzewczych z semikondensacyjnymi nagrzewnicami gazowymi z modularnym systemem dystrybucji powietrza.
Dowiedz się więcej
.04

BALTMAX
Seria monoblokowych dachowych central typu rooftop z inwerterowymi rewersyjnymi pompami ciepła.
Dowiedz się więcej
.05

BALTOP
Seria kompaktowych central podwieszanych nawiewnych i nawiewno wyciągowych.
Dowiedz się więcej
Nasza wizja
skupia się na tworzeniu urządzeń wychodzących poza ogólnie przyjęte schematy, pozwalając naszym użytkownikom na niespotykane możliwości aranżacyjne, ale i dające duże oszczędności, zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.
Skontaktuj się z nami